Twenty Ten 1.5 - en to sr translation catalogue (83 entries)

en: Not Found
sr: Није пронађено

en: Apologies, but the page you requested could not be found. Perhaps searching will help.
sr: Извините, али страница коју сте тражили није могла бити пронађена. Можда ће претраживање помоћи.

en: Daily Archives: <span>%s</span>
sr: Днавне архиве: <span>%s</span>

en: Monthly Archives: <span>%s</span>
sr: Месечне архиве: <span>%s</span>

en: Yearly Archives: <span>%s</span>
sr: Годишње архиве: <span>%s</span>

en: Blog Archives
sr: Архиве блога

en: Author Archives: %s
sr: Архиве аутора: %s

en: About %s
sr: О %s

en: Category Archives: %s
sr: Архиве категорија: %s

en: This post is password protected. Enter the password to view any comments.
sr: Овај чланак је заштићен лозинком. Унесите лозинку да бисте видели коментаре.

en: One Response to %2$s | %1$s Responses to %2$s
sr[0]: Једно реаговање на %2$s
sr[1]: %1$s реаговања на %2$s
sr[2]: %1$s реаговања на %2$s

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Older Comments
sr: <span class="meta-nav">&larr;</span> Старији коментари

en: Newer Comments <span class="meta-nav">&rarr;</span>
sr: Новији коментари <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Comments are closed.
sr: Затворено за коментаре.

note: #-#-#-#-#  twentyten.pot (Twenty Ten 1.5)  #-#-#-#-# Author URI of the plugin/theme
en: http://wordpress.org/
sr: http://sr.wordpress.org/

en: Semantic Personal Publishing Platform
sr: Семантичка платформа за лично издаваштво

en: Proudly powered by %s.
sr: Са поносом покреће %s.

en: Primary Navigation
sr: Примарно кретање

note: translators: header image description
en: Berries
sr: Бобице

note: translators: header image description
en: Cherry Blossoms
sr: Трешња у цвату

note: translators: header image description
en: Concave
sr: Конкавно

note: translators: header image description
en: Fern
sr: Папрат

note: translators: header image description
en: Forest Floor
sr: Подлога шуме

note: translators: header image description
en: Inkwell
sr: Мастионица

note: translators: header image description
en: Path
sr: Путања

note: translators: header image description
en: Sunset
sr: Залазак сунца

en: Continue reading <span class="meta-nav">&rarr;</span>
sr: Наставите са читањем <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: %s <span class="says">says:</span>
sr: %s <span class="says">каже:</span>

en: Your comment is awaiting moderation.
sr: Ваш коментар чека преглед.

note: translators: 1: date, 2: time
en: %1$s at %2$s
sr: %1$s у %2$s

en: (Edit)
sr: (Уреди)

en: Pingback:
sr: Повратни пинг:

en: Primary Widget Area
sr: Примарни простор за виџете

en: The primary widget area
sr: Примарни простор за виџете

en: Secondary Widget Area
sr: Секундарни простор за виџете

en: The secondary widget area
sr: Секундарни простор за виџете

en: First Footer Widget Area
sr: Први простор у подножју за виџете

en: The first footer widget area
sr: Први простор у подножју за виџете

en: Second Footer Widget Area
sr: Други простор у подножју за виџете

en: The second footer widget area
sr: Други простор у подножју за виџете

en: Third Footer Widget Area
sr: Трећи простор у подножју за виџете

en: The third footer widget area
sr: Трећи простор у подножју за виџете

en: Fourth Footer Widget Area
sr: Четврти простор у подножју за виџете

en: The fourth footer widget area
sr: Четврти простор у подножју за виџете

en: <span class="%1$s">Posted on</span> %2$s <span class="meta-sep">by</span> %3$s
sr: <span %1$s>Објављено</span> %2$s <span class="meta-sep">од стране</span> %3$s

en: View all posts by %s
sr: Види све чланке од %s

en: This entry was posted in %1$s and tagged %2$s. Bookmark the <a href="%3$s" title="Permalink to %4$s" rel="bookmark">permalink</a>.
sr: Овај унос је објављен под %1$s и означен са %2$s. Забележите <a href="%3$s" title="Стална веза ка %4$s" rel="bookmark">сталну везу</a>.

en: This entry was posted in %1$s. Bookmark the <a href="%3$s" title="Permalink to %4$s" rel="bookmark">permalink</a>.
sr: Овај унос је објављен под %1$s. Забележите <a href="%3$s" title="Стална веза ка %4$s" rel="bookmark">сталну везу</a>.

en: Bookmark the <a href="%3$s" title="Permalink to %4$s" rel="bookmark">permalink</a>.
sr: Забележите <a href="%3$s" title="Стална веза ка %4$s" rel="bookmark">сталну везу</a>.

en: Page %s
sr: Страна %s

en: Skip to content
sr: Скочи на садржај

en: Return to %s
sr: Назад на %s

en: <span class="%1$s">By</span> %2$s
sr: <span class="%1$s">Од</span> %2$s

en: <span class="%1$s">Published</span> %2$s
sr: <span class="%1$s">Објављено</span> %2$s

en: Full size is %s pixels
sr: Пуна величина је %s пиксела

en: Link to full-size image
sr: Веза ка пуној величини слике

en: Edit
sr: Уреди

en: Pages:
sr: Стране:

en: View all posts by %s <span class="meta-nav">&rarr;</span>
sr: Видите све чланке од %s <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Older posts
sr: <span class="meta-nav">&larr;</span> Старији чланци

en: Newer posts <span class="meta-nav">&rarr;</span>
sr: Новији чланци <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Apologies, but no results were found for the requested archive. Perhaps searching will help find a related post.
sr: Извините, али ниједан резултат није могао бити пронађен за тражену архиву. Можда ће претраживање помоћи за проналажење сродног чланка.

[ctx: gallery category slug]
en: gallery
sr: galerija

en: Permalink to %s
sr: Стална веза ка %s

en: This gallery contains <a %1$s>%2$s photo</a>. | This gallery contains <a %1$s>%2$s photos</a>.
sr[0]: Ова галерија садржи <a %1$s>%2$s фотографију</a>.
sr[1]: Ова галерија садржи <a %1$s>%2$s фотографије</a>.
sr[2]: Ова галерија садржи <a %1$s>%2$s фотографија</a>.

en: View Galleries
sr: Види галерије

en: More Galleries
sr: Још Галерија

en: View posts in the Gallery category
sr: Погледај чланке у категорији Галерија

en: Leave a comment
sr: Оставите коментар

en: 1 Comment
sr: 1 коментар

en: % Comments
sr: % коментара

[ctx: asides category slug]
en: asides
sr: crtice

en: <span class="%1$s">Posted in</span> %2$s
sr: <span class="%1$s">Објављено под</span> %2$s

en: <span class="%1$s">Tagged</span> %2$s
sr: <span class="%1$s">Означено са</span> %2$s

en: Search Results for: %s
sr: Резултати претраживања за: %s

en: Nothing Found
sr: Ништа није пронађено

en: Sorry, but nothing matched your search criteria. Please try again with some different keywords.
sr: Жао нам је, али нисмо ништа пронашли што одговара вашем упиту. Молимо вас да покушате поново са другим кључним речима.

en: Archives
sr: Архиве

en: Meta
sr: Мета

en: Tag Archives: %s
sr: Архиве ознака: %s

note: Description of the plugin/theme
en: The 2010 theme for WordPress is stylish, customizable, simple, and readable -- make it yours with a custom menu, header image, and background. Twenty Ten supports six widgetized areas (two in the sidebar, four in the footer) and featured images (thumbnails for gallery posts and custom header images for posts and pages). It includes stylesheets for print and the admin Visual Editor, special styles for posts in the "Asides" and "Gallery" categories, and has an optional one-column page template that removes the sidebar.
sr: 2010 тема за Вордпрес је стилизована, прилагодљива, једноставна и читљива -- направите је својом са прилагођеним изборником, сликом у заглављу и позадином. Twenty Ten подржава шест виџетизованих простора (два у бочној траци, четири у подножју) и издвојене слике (умањене слике за чланке галерије и прилагођене слике заглавља за чланке и стране). Укључује стилове за штампу и управљачки видљиви уређивач, посебне стилове за чланке у категоријама "Цртице" и "Галерија" и има необавезни шаблон странице са једним ступцем који уклања бочну траку.

note: Author of the plugin/theme
en: the WordPress team
sr: Вордпресова екипа

note: Template Name of the plugin/theme
en: One column, no sidebar
sr: Један ступац, без бочне траке
