Themes - Twenty Nineteen - en to sr_RS translation catalogue (79 entries)

en: Your comment is awaiting moderation. This is a preview, your comment will be visible after it has been approved.
sr_RS: Ваш коментар чека преглед. Ово је предпреглед, ваш коментар ће бити видљив након што буде одобрен.

en: Dark Blue
sr_RS: Тамноплава

en: Blue
sr_RS: Плава

note: translators: %s: Parent post link.
en: <span class="meta-nav">Published in</span><span class="post-title">%s</span>
sr_RS: <span class="meta-nav">Објављено под</span><span class="post-title">%s</span>

[ctx: Parent post link]
en: <span class="meta-nav">Published in</span><br><span class="post-title">%title</span>
sr_RS: <span class="meta-nav">Објављено под</span><br><span class="post-title">%title</span>

[ctx: post]
en: Featured
sr_RS: Издвојени

note: translators: %s: WordPress version.
en: Twenty Nineteen requires at least WordPress version 4.7. You are running version %s. Please upgrade and try again.
sr_RS: Twenty Nineteen захтева издање најмање Вордпрес 4.7 Користите издање %s. Молимо вас да ажурирате и покушате поново.

en: Back
sr_RS: Назад

en: More
sr_RS: Више

en: Apply a filter to featured images using the primary color
sr_RS: Примени филтер на изабраним сликама користећи примарну боју

en: Apply a custom color for buttons, links, featured images, etc.
sr_RS: Примени прилагођену боју за дугмад, везе, изабране слике итд.

[ctx: primary color]
en: Custom
sr_RS: Прилагођена

[ctx: primary color]
en: Default
sr_RS: Подразумевана

en: White
sr_RS: Бела

en: Light Gray
sr_RS: Светло сива

en: Dark Gray
sr_RS: Тамно сива

en: Huge
sr_RS: Огромна

en: Large
sr_RS: Велика

en: Normal
sr_RS: Нормална

en: Small
sr_RS: Мала

en: Footer Menu
sr_RS: Изборник у подножју

[ctx: Used before full size attachment link.]
en: Full size
sr_RS: Пуна величина

en: Page
sr_RS: Страна

en: Add widgets here to appear in your footer.
sr_RS: Овде додајте виџете како би се појавили у вашем подножју.

en: Footer
sr_RS: Подножје

en: Primary Color
sr_RS: Примарна боја

en: No comments
sr_RS: Нема коментара

note: translators: %d: Number of comments.
en: %d Comment | %d Comments
sr_RS[0]: %d коментар
sr_RS[1]: %d коментара
sr_RS[2]: %d коментара

en: View more posts
sr_RS: Види још чланака

note: translators: %s: Post author.
en: Published by %s
sr_RS: Објављено од стране %s

en: Top Menu
sr_RS: Изборник на врху

note: translators: %s: Post title. Only visible to screen readers.
en: Continue reading<span class="screen-reader-text"> "%s"</span>
sr_RS: Настави са читањем<span class="screen-reader-text"> "%s"</span>

en: Pages:
sr_RS: Стране:

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching can help.
sr_RS: Изгледа да не можемо да пронађемо оно што сте тражили. Можда ће претраживање помоћи.

en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with some different keywords.
sr_RS: Жао нам је, али ништа не одговара вашем упиту. Молимо вас да покушате поново са другим кључним речима.

note: translators: 1: Link to WP admin new post page.
en: Ready to publish your first post? <a href="%1$s">Get started here</a>.
sr_RS: Спремни сте да објавите свој први чланак? <a href="%1$s">Започните овде</a>.

en: Nothing Found
sr_RS: Ништа није пронађено

en: Previous post:
sr_RS: Претходни чланак:

en: Previous Post
sr_RS: Претходни чланак

en: Next post:
sr_RS: Следећи чланак:

en: Next Post
sr_RS: Следећи чланак

en: Search results for:
sr_RS: Резултати претраге за:

en: Older posts
sr_RS: Старији чланци

en: Newer posts
sr_RS: Новији чланци

en: Tags:
sr_RS: Ознаке:

en: Posted in
sr_RS: Објављено под

note: translators: %s: Post title. Only visible to screen readers.
en: Leave a comment<span class="screen-reader-text"> on %s</span>
sr_RS: Оставите коментар<span class="screen-reader-text"> на %s</span>

en: Posted by
sr_RS: Објављено од стране

[ctx: monthly archives date format]
en: F Y
sr_RS: F Y.

[ctx: yearly archives date format]
en: Y
sr_RS: Y.

en: Archives:
sr_RS: Архиве:

note: translators: %s: Taxonomy singular name.
en: %s Archives:
sr_RS: Архиве за %s:

en: Post Type Archives:
sr_RS: Архиве врсте чланка:

en: Daily Archives:
sr_RS: Дневне архиве:

en: Monthly Archives:
sr_RS: Месечне архиве:

en: Yearly Archives:
sr_RS: Годишње архиве:

en: Author Archives:
sr_RS: Архиве аутора:

en: Tag Archives:
sr_RS: Архиве ознака:

en: Category Archives:
sr_RS: Архиве категорија:

note: translators: %s: Post title. Only visible to screen readers.
en: Edit <span class="screen-reader-text">%s</span>
sr_RS: Уреди <span class="screen-reader-text">%s</span>

en: Skip to content
sr_RS: Скочи на садржај

en: Social Links Menu
sr_RS: Изборник друштвених веза

en: Primary
sr_RS: Примарни

note: translators: %s: WordPress.
en: Proudly powered by %s.
sr_RS: Са поносом покреће %s.

en: Comments are closed.
sr_RS: Затворено за коментаре.

en: Next
sr_RS: Следеће

en: Previous
sr_RS: Претходно

en: Comments
sr_RS: Коментари

[ctx: comments title]
note: translators: 1: Number of comments, 2: Post title.
en: %1$s reply on &ldquo;%2$s&rdquo; | %1$s replies on &ldquo;%2$s&rdquo;
sr_RS[0]: %1$s одговор на &#0132;%2$s&#0147;
sr_RS[1]: %1$s одговора на &#0132;%2$s&#0147;
sr_RS[2]: %1$s одговора на &#0132;%2$s&#0147;

[ctx: comments title]
note: translators: %s: Post title.
en: One reply on &ldquo;%s&rdquo;
sr_RS: Један одговор на &#0132;%s&#0147;

en: Leave a comment
sr_RS: Оставите коментар

en: Join the Conversation
sr_RS: Придружите се разговору

en: Your comment is awaiting moderation.
sr_RS: Ваш коментар чека преглед.

en: Edit
sr_RS: Уреди

note: translators: 1: Comment date, 2: Comment time.
en: %1$s at %2$s
sr_RS: %1$s у %2$s

note: translators: %s: Comment author link.
en: %s <span class="screen-reader-text says">says:</span>
sr_RS: %s <span class="screen-reader-text says">каже:</span>

en: It looks like nothing was found at this location. Maybe try a search?
sr_RS: Изгледа да ништа није пронађено на овом месту. Можда да покушате претраживање?

en: Oops! That page can&rsquo;t be found.
sr_RS: Упс! Та страница не може бити пронађена.

note: Author URI of the theme
en: https://wordpress.org/
sr_RS: https://sr.wordpress.org/
