Plugins - All in One SEO Pack - Stable (latest release) - en to sr_RS translation catalogue (533 entries)

en: %s Plugin Options
sr_RS: %s Plugin Opcije

en: %s is almost ready.
sr_RS: %s је скоро готов.

en: .htaccess editor
sr_RS: .htaccess urednika

en: <b>Security warning:</b> Your file looks compromised. Please check the file for any script-injection.
sr_RS: <b>Безбедоносно упозорење:</b> Изгледа да је ваша датотека компромитована. Молимо вас да проверите датотеку  за било који унос скрипта

en: <b>Warning:</b> This following post could not be found: <b>"%s"</b>
sr_RS: <b>Upozorenje:</b> Sledeći post ne može biti pronađen: <b>"%s"</b>

en: <p>Analyzing records in a %1$s to %2$s conversion&hellip;
sr_RS: <p>Анализа записа у %1$s за конверзију ка %2$s&hellip;

en: A comma separated list of your most important keywords for this page that will be written as META keywords.
sr_RS: Lista razdvojena zarezima za većinu vaših ključnih reči za ovu stranu koje će biti napisane kao META reči.

en: A custom title that shows up in the title tag for this page.
sr_RS: Naumičan naslov koji se pojavljuje u tagovima naslova za ovu stranu.

en: A physical file exists. Do you want to %simport and delete%s it, %sdelete%s it or continue using it?
sr_RS: Физичка датотека постоји. Желите ли је %sимпортовати и обрисати%s, %sобрисати%s је или наставити користити?

en: A physical file exists. This feature cannot be used.
sr_RS: Физичка датотека постоји. Ова карактеристика не може бити употребљена.

en: A preview of what this page might look like in search engine results.
sr_RS: Pregled kako strana može izgledati u rezultatima pretrage pretraživača.

en: Access to Knowledge Center
sr_RS: Приступ Центру знања

en: Access to Video Screencasts
sr_RS: Приступ видео снимцима екрана

en: Access to video tutorials about SEO with the Pro version
sr_RS: Приступи видео туторијалима на тему SEO са Про верзијом

en: Active Theme
sr_RS: Aktivna tema

en: Activity
sr_RS: Aktivnost

en: Actor
sr_RS: Глумац

en: Add Rule
sr_RS: Dodajte pravilo.

en: Add URL
sr_RS: Dodaj URL

en: Add a list of additional domains to track here.  Enter one domain name per line without the http://.
sr_RS: Dodaj listu dodatnih domena za praćenje ovde.  Unesite jedno domen ime po liniji bez  http://.

en: Additional Pages
sr_RS: Dodatna Strana

en: Advanced Settings
sr_RS: Napredna podešavanja

en: Advanced support for WooCommerce
sr_RS: Напредна подршка за WooCommerce

en: Album
sr_RS: Албум

en: All Post Types
sr_RS: Све врста чланака

en: All Taxonomies
sr_RS: Све таксономије

en: All in One SEO Pro Plugin Changelog
sr_RS: Sve u jednom SEO dodatak log pomena

en: All in One SEO Pro Plugin Support Forum
sr_RS: All in One SEO Pro Plugin Forum podrške

en: All in One SEO has been deactivated
sr_RS: All in One SEO је деактивиран

en: All values are mandatory.
sr_RS: Све вредности су обавезне.

en: Allow
sr_RS: Дозволи

en: Allows you to specify the maximum number of posts in a sitemap (up to 50,000).
sr_RS: Dozvoljava Vam da odredite maksimalni broj postova na mapi sajta (do 50 000).

en: Allows your authors to be identified by their Facebook pages as content authors on the Opengraph meta for their articles.
sr_RS: Dozvoljava vašim autorima da budu identifikovani na osnovu njihove Facebook strane kao autori sadržaja na Opengraph meta za svoje članke.

en: Allows your authors to be identified by their Twitter usernames as content creators on the Twitter cards for their posts.
sr_RS: Dozvolite vašim autorima da budu identifikovai pomoću njihovih Twitter korisničkih imena kao kreatori sadržaja na Twitter karticama za njihove postove.

en: Analysis Results
sr_RS: Резултати Анализе

en: Analyze
sr_RS: Анализирај

en: Archive
sr_RS: Архива

en: Article
sr_RS: Чланак

en: Article Section
sr_RS: Odeljak Članka

en: Article Tags
sr_RS: Tagovi članka

en: As the name implies, this will be the Meta Title of your homepage. This is independent of any other option. If not set, the default Site Title (found in WordPress under Settings, General, Site Title) will be used.
sr_RS: Kao što ime kaže, ovo će biti Meta Naslov vaše početne strane. Ovo je nezavisno od bilo koje druge opcije. Ukoliko nije podešeno, podrazumevani Naslov Sajta (koji se nalazi u WordPress pod Podešavanjima, Opšte, Naslov Sajta) će biti korišćen.

en: Athlete
sr_RS: Спортиста

en: Author
sr_RS: Аутор

en: Automatically Generate Article Tags
sr_RS: Automatski generiši tagove članaka

en: Automatically generate article tags for Facebook type article when not provided.
sr_RS: Automatski generišite tagove članaka za Facebook tip članka kada nije to omogućeno.

en: Bad Bot Blocker
sr_RS: Blokator loših botova

en: Band
sr_RS: Opseg

en: Beginners Guide for Social Meta module
sr_RS: Водич за почетнике за Друштвени мета модул.

en: Beginners Guide for XML Sitemap module
sr_RS: Водич за почетнике за XML Sitemap модул

en: Block Bad Bots using HTTP
sr_RS: Блокирајте лоше ботове коришћењем HTTP-а.

en: Block Referral Spam using HTTP
sr_RS: Блокирајте упућујући спам коришћењем HTTP-а

en: Block Referral Spam using HTTP.
sr_RS: Блокирајте упућујући спам коришћењем HTTP-а.

en: Block requests from user agents that are known to misbehave with 503.
sr_RS: Blokiraj zahteve od korisničkih agenata za koje se zna da se loše ponašaju sa 503.

en: Book
sr_RS: Књига

en: Cafe
sr_RS: Kafić

en: Cancel
sr_RS: Otkazati

en: Cause
sr_RS: Uzrok

en: Check this and shortcodes will get executed for descriptions auto-generated from content.
sr_RS: Štiklirajte ovo i premijum brojevi će biti izvršeni za opise autogenerisane iz sadržaja.

en: Check this and your Meta Descriptions for any Post Type will be auto-generated using the Post Excerpt, or the first 160 characters of the post content if there is no Post Excerpt. You can overwrite any auto-generated Meta Description by editing the post or page.
sr_RS: Одаберите ово и ваши Мета описи за било који тип чланака ће бити аутоматски генерисани коришћењем извода чланака, или првих 160 карактера садржаја чланка уколико не постоји извод чланка. Можете преписати било који аутоматски генерисани Мета опис уређивањем чланка или странице.

en: Check this and your Meta Descriptions will be removed from page 2 or later of paginated content.
sr_RS: Štiklirajte ovo i vaši Meta opisi će biti uklonjeni od str. 2 nadalje za obeležen sadržaj.

en: Check this box to ask search engines not to follow links from this page.
sr_RS: Štiklirajte ovu kutiju da zatražite od pretraživača da ne prate linkove sa ove strane.

en: Check this box to ask search engines not to index this page.
sr_RS: Štiklirajte ovu kutiju da zatražite od pretraživača da ne indeksuju ovu stranu.

en: Check this if you want to ensure consistency in URL paths reported to Google Analytics.
sr_RS: Означите ово ако желите да осигурате конзистентност УРЛ путања пријављених Гугловој аналитици.

en: Check this if you want to track events with Google Analytics.
sr_RS: Означите ово ако желите да пратите догађаје помоћу Гуглове Аналитике.

en: Check this if you want to track how far down a user scrolls a page with Google Analytics.
sr_RS: Означите ово ако желите да пратите докле корисник скролује дуж странице помоћу Гуглове Аналитике.

en: Check this if you want to track how long pages are in visible state with Google Analytics.
sr_RS: Означите ово ако желите да пратите колико дуго су странице видљиве помоћу Гуглове Аналитике.

en: Check this if you want to track interactions with the official Facebook and Twitter widgets with Google Analytics.
sr_RS: Означите ово ако желите да пратите интеракције са званичним Фајсбук и Твитер виџетима помоћу Гуглове Аналитике.

en: Check this if you want to track media query matching and queries with Google Analytics.
sr_RS: Одаберите ово ако желите да пратите подударање медија упита и упита у Google Analytics.

en: Check this if you want to track outbound forms with Google Analytics.
sr_RS: Одаберите ово ако желите да пратите одлазне образце са Гугл аналитиком.

en: Check this if you want to track outbound links with Google Analytics.
sr_RS: Štiklirajte ovo ukoliko želite da pratite outbound linkove sa Google Analytics.

en: Check this if you want to track when elements are visible within the viewport with Google Analytics.
sr_RS: Означите ово ако желите да пратите када су елементи видљиви на екрану помоћу Гуглове Аналитике.

en: Check this if you want your categories for a given post used as the Meta Keywords for this post (in addition to any keywords you specify on the Edit Post screen).
sr_RS: Štiklirajte ovo ukoliko želite da vaše kategorije za određeni post budu korišćene kao Meta Ključne reči za ovaj post (kao dodatak bilo kojim ključnim rečima koje odredite na Uredi Post ekranu).

en: Check this if you want your keywords on your Posts page (set in WordPress under Settings, Reading, Front Page Displays) and your archive pages to be dynamically generated from the keywords of the posts showing on that page.  If unchecked, it will use the keywords set in the edit page screen for the posts page.
sr_RS: Štiklirajte ovo ukoliko želite vaše ključne reči na Postr strani (podešeno u WordPress u Podešavanjima, Čitanje, Prikazi prve strane) i vaše strane arhive da budu dinamički generisane od ključnih reči od postova koji se prikazuju na toj strani. Ukoliko je odštiklirano, koristiće ključne reči podešene u ekranu uređenja strane za stranice postova.

en: Check this if you want your tags for a given post used as the Meta Keywords for this post (in addition to any keywords you specify on the Edit Post screen).
sr_RS: Štiklirajte ovo ukoliko želite vaše tagove za dati post iskorišćene kao Meta Ključne reči za ovaj post (kao dodatak bilo kojim ključnim rečima koje odredite na Uredi Post ekranu).

en: Check this to ask search engines not to follow links from paginated pages/posts. Useful for avoiding duplicate content.
sr_RS: Štiklirajte ovo da zatražite od pretraživača da ne prate linkove obeleženih strana/postova. Korisno za izbegavanje duplih sadržaja.

en: Check this to ask search engines not to index Author Archives. Useful for avoiding duplicate content.
sr_RS: Štikliraj ovo da pitaš pretraživače da ne indeksuju Autorske Arhive. Korisno je za izbegavanje duplih sadržaja.

en: Check this to ask search engines not to index Category Archives. Useful for avoiding duplicate content.
sr_RS: Štikliraj ovo da pitaš pretraživače da ne indeksuju Kategoriju Arhive. Korisno je za izbegavanje duplih sadržaja.

en: Check this to ask search engines not to index Date Archives. Useful for avoiding duplicate content.
sr_RS: Štikliraj ovo da pitaš pretraživače da ne indeksuju Datum Arhive. Korisno je za izbegavanje duplih sadržaja.

en: Check this to ask search engines not to index Tag Archives. Useful for avoiding duplicate content.
sr_RS: Štikliraj ovo da pitaš pretraživače da ne indeksuju Tag Arhive. Korisno je za izbegavanje duplih sadržaja.

en: Check this to ask search engines not to index custom Taxonomy archive pages. Useful for avoiding duplicate content.
sr_RS: Štiklirajte ovo da zatražite od pretraživača da ne indeksuju arhivirane strane nasumičnih taksonomija. Štiklirajte ovo da zatražite od pretraživača da ne indeksuju stranu

en: Check this to ask search engines not to index paginated pages/posts. Useful for avoiding duplicate content.
sr_RS: Štiklirajte ovo da zatražite od pretraživača da ne indeksuju obeležene strane/postove. Korisno za izbegavanje duplih sadržaja.

en: Check this to ask search engines not to index the 404 page.
sr_RS: Štiklirajte ovo da zatražite od pretraživača da ne indeksuju stranu 404.

en: Check this to ask search engines not to index the Search page. Useful for avoiding duplicate content.
sr_RS: Štiklirajte ovo da zatražite od pretraživača da ne indeksuju stranu pretrage. Korisno za izbegavanje duplih sadržaja.

en: Check this to edit the list of disallowed user agents for blocking bad bots.
sr_RS: Štiklirajte ovo da uredite listu nedozvoljenih korisničkih agenata za blokiranje loših botova.

en: Check this to prevent your Description from being truncated regardless of its length.
sr_RS: Štiklirajte ovo da sprečite vaš opis da ne postane okrnjen bez obzira na njegovu dužinu.

en: Check this to unprotect internal postmeta fields for use with XMLRPC. If you don't know what that is, leave it unchecked.
sr_RS: Štikliraj ovo da ne štitiš više interna postmeta polja za korišćenje sa XMLRPC. Ukoliko ne znate šta je, ostavite neštiklirano.

en: Check to use advanced Google Analytics options.
sr_RS: Proverite upotrebu naprednih opcija koje nudi Google Analytics.

en: Checking this option uses the title, description, and keywords set on your static Front Page.
sr_RS: Štikliranjem ove opcije koristi se naslov, opis, i ključne reči podešene na vašoj statičkoj početnoj strani.

en: Checking this option will set the Canonical URL for all paginated content to the first page.
sr_RS: Štikliranje ove opcije će odrediti Kaninički URL za sav obeležen sadržaj na prvoj strani.

en: Choose a default value that best describes the content of your post type.
sr_RS: Izaberite podrazumevanu vrednost koja najbolje opisuje sadržaj tipa vašeg posta.

en: Choose platform:
sr_RS: Изебери платформу:

en: City
sr_RS: Град

en: Click "Convert" to perform the import. After the import has completed, you will be alerted to how many records were imported, and how many records had to be ignored, based on the criteria above.
sr_RS: Кликните "Претвори" за увоз. Након што је увоз завршен, бићете обавештени колико записа је увезено, колико записа је игнорисано, на основу критеријума изнад.

en: Click here for documentation on this setting
sr_RS: Kliknite ovde za dokumentaciju o ovom podešavanju

en: Company
sr_RS: Kompanija

en: Compatible data:
sr_RS: Kompatibilni podaci:

en: Configured Rules
sr_RS: Правила за поставку

en: Content Type Settings
sr_RS: Подешавање типа садржаја

en: Continue to the General Settings
sr_RS: Наставите ка општим подешавањима.

en: Control SEO on categories, tags and custom taxonomies with the Pro version
sr_RS: Контролишите SEO по категоријама, ознакама и прилагођене таксономије са Pro верзијом.

en: Conversion Results
sr_RS: Резултати конверзије

en: Convert
sr_RS: Претвори

en: Couldn't find file %s!
sr_RS: Није пронађена датотека %s!

en: Couldn't rename file %s!
sr_RS: Неуспештно преименовање датотеке %s!

en: Country
sr_RS: Држава

en: Create RSS Sitemap
sr_RS: Направите RSS сајтмапу

en: Create RSS Sitemap as well.
sr_RS: Направи RSS Sitemap такође.

en: Create a Robots.txt File
sr_RS: Kreirajte Robots.txt Fajl.

en: Create and manage your Video Sitemap using this feature and submit your Video Sitemap to Google, Bing/Yahoo and Ask.com.
sr_RS: Креирајте и управљајте вашом мапом сајта видеа коришћењем овог подешавања и поднесите вашу мапу сајта Google-у, Bing-у/Yahoo-у и Ask.com-у.

en: Create and manage your XML Sitemaps using this feature and submit your XML Sitemap to Google, Bing/Yahoo and Ask.com.
sr_RS: Kreiraj i upravljaj svojim XML mapama sajta koristeći ovo podešavanje i podnesite svoju XML mapu sajta Google, Bing/Yahoo i Ask.com.

en: Custom Canonical URL
sr_RS: Nasumični Kanonički URL

en: Custom Image
sr_RS: Nasumična slika

en: Custom Twitter Image
sr_RS: Прилагођена слика за Твитер

en: Custom Video
sr_RS: Nasumični video

en: Daily
sr_RS: Dnevnik

en: Daily scheduled sitemap check has finished.
sr_RS: Završeno je dnevna zakazana provera mape sajta.

en: Debug String
sr_RS: Дебаг низ

en: Debug This Post
sr_RS: Debaguj This Post

en: Default
sr_RS: Podrazumevano

en: Default - nofollow
sr_RS: Podrazumevano - nofollow

en: Default - noindex
sr_RS: Podrazumevano - noindex

en: Default Image
sr_RS: Podrazumevana slika

en: Default Image Height
sr_RS: Visina podrazumevane slike

en: Default Image Width
sr_RS: Širina podrazumevane slike

en: Default OG:Image
sr_RS: Podrazumevana OG:Image

en: Default Twitter Card
sr_RS: Podrazumevana Twitter kartica

en: Delete Conflicting Files
sr_RS: Обришите конфликтне датотеке

en: Deleted %s.
sr_RS: Обрисан %s.

en: Description
sr_RS: Опис

en: Description Format
sr_RS: Format opisa

en: Did You Know?
sr_RS: Да ли сте знали?

en: Director
sr_RS: Режисер

en: Directory Path
sr_RS: Put direktorija.

en: Directory Path cannot be empty
sr_RS: Путања до директоријума не може бити празна

en: Disable Google Analytics
sr_RS: Onemogući Google Analytics

en: Disable Google Analytics on this page.
sr_RS: Onemogući Google Analytics na ovoj strani.

en: Disable SEO on this page.
sr_RS: Onemogući SEO na ovoj strani.

en: Disable on this page/post
sr_RS: Onemogući na ovoj strani/postu

en: Disabled
sr_RS: Onemogućeno

en: Disallow
sr_RS: Онемогући

en: Display Menu At The Top:
sr_RS: Prikaži meni na vrhu:

en: Display Settings
sr_RS: Prikaži podešavanja

en: Do Not Override
sr_RS: Ne obarajte

en: Documentation
sr_RS: Документација

en: Don't display this page in the sitemap.
sr_RS: Ne prikazuj ovu stranu na mapi sajta.

en: Drink
sr_RS: Пиће

en: Duplicate %s Meta
sr_RS: Duplicirajte %s Meta

en: Dynamic sitemap generation does not appear to be using the correct rewrite rules; please disable any other sitemap plugins or functionality on your site and reset your permalinks.
sr_RS: Динамичко генерисање мапе сајта изгледа да не користи одговарајућа правила за препис; молимо вас да онемогућите друге додатке за генерисање мапе сајта или функционалност вашег веб места да поништи сталне везе.

en: Dynamically Generate Sitemap
sr_RS: Dinamički generišite mapu sajta

en: Dynamically creates the XML sitemap instead of using a static file.
sr_RS: Динамички прави XML мапу веб места уместо да се користи статична датотека.

en: E-mail debug information
sr_RS: Е-маил дебаг информација

en: Edit
sr_RS: Uredi

en: Edit .htaccess
sr_RS: Uredi .htaccess

en: Edit SEO
sr_RS: Uredi SEO

en: Edit your .htaccess file to fine-tune your site.
sr_RS: Уредите своју .htaccess датотеку ради финог подешвања вашег сајта.

en: Email Address
sr_RS: Адреса е-поште

en: Enable Facebook Meta for Post Types
sr_RS: Омогућите Facebook мета за врсте чланака.

en: Enable Sitemap Indexes
sr_RS: Omogućiti Sitemap pokazatelji

en: Enabled
sr_RS: Omogućeno

en: Ensure URL Consistency:
sr_RS: Осигурајте конзистентност УРЛ-а:

en: Enter a comma separated list of your most important keywords for your site that will be written as Meta Keywords on your homepage. Do not stuff everything in here.
sr_RS: Unesite zarezom razdvojenu listu najbitnijih ključnih reči vašeg sajta koje će biti napisane kao Meta Ključne reči na vašoj početnoj strani. Ne trpaj sve ovde.

en: Enter information below for any additional links for your sitemap not already managed through WordPress.
sr_RS: Unesi informacije ispod za bilo koje dodatne linkove za svoju mapu sajta kojom već ne upravljate preko WordPress-a.

en: Enter the Twitter username associated with your website here.
sr_RS: Unesite Twitter korisničko ime koje je povezano sa vašim sajtom ovde.

en: Enter the height for your Open Graph image in pixels (i.e. 600).
sr_RS: Unesite visinu za svoju sliku Otvorenog grafikona u pikselima (tj. 600).

en: Enter the height for your Open Graph video in pixels (i.e. 600).
sr_RS: Unesite visinu za svoj video Otvorenog Grafikona u pikselima (tj. 600).

en: Enter the name of a custom field (or multiple field names separated by commas) to use that field to specify the Open Graph image on Pages or Posts.
sr_RS: Unesi ime nasumičnog polja (ili više polja razdvojenih zarezima) da iskoristiš to polje za određivanje slike Otvorenog grafikona na stranama ili postovima.

en: Enter the name of your website here.
sr_RS: Ovde unesite ime svog sajta.

en: Enter the width for your Open Graph image in pixels (i.e. 600).
sr_RS: Unesite širinu za svoju sliku Otvorenog grafikona u pikselima (tj. 600).

en: Enter the width for your Open Graph video in pixels (i.e. 600).
sr_RS: Unesite širinu svog videa Otvorenog grafikona u pikselima (tj. 600).

en: Enter your Facebook App ID here. Information about how to get your Facebook App ID can be found at https://developers.facebook.com/docs/apps/register
sr_RS: Унесите свој Facebook App ID овде. Информације о томе како да добијете свој Facebook App ID можете пронаћи на https://developers.facebook.com/docs/apps/register

en: Enter your Google Analytics ID here to track visitor behavior on your site using Google Analytics.
sr_RS: Unesite ovde svoj Google Analytics ID da pratite ponašanje posetioca na vašem sajtu korišćenjem Google Analytics.

en: Enter your domain name without the http:// to set your cookie domain.
sr_RS: Unesite ime vašeg domena bez http:// kako biste podesili svoj cookie domen.

en: Enter your verification code here to verify your site with Baidu Webmaster Tools.
sr_RS: Овде убаците свој верификациони код овде да бисте верификовати свој сајт са Baidu Webmaster алатком.

en: Enter your verification code here to verify your site with Bing Webmaster Tools.
sr_RS: Унесите ваш верификациони код овде да верификујете ваш сајт са Bing Webmaster Алаткама.

en: Enter your verification code here to verify your site with Google Search Console.
sr_RS: Унесите ваш верификациони код овде да верификујете ваш сајт са Google Претраживачком Контролом.

en: Enter your verification code here to verify your site with Pinterest.
sr_RS: Унесите ваш верификациони код овде да бисте верификовати Ваш сајт са Pinterest.

en: Enter your verification code here to verify your site with Yandex Webmaster Tools.
sr_RS: Унесите ваш верификациони код овде да бисте верификовати Ваш сајт са Yandex Webmaster Алатком.

en: Episode
sr_RS: Епизода

en: Error: please enter an e-mail address before submitting.
sr_RS: Greške: unesite e-mail adresu pre podnošenja.

en: Exclude From Sitemap
sr_RS: Isključi iz mape sajta

en: Exclude Images
sr_RS: Изузми фотографије

en: Exclude Images in your sitemap.
sr_RS: Изостави слике из свог sitemap-а.

en: Exclude logged-in users from Google Analytics tracking by role.
sr_RS: Isključi prijavljene korisnike iz Google Analytics praćenja po ulozi.

en: Excluded Items
sr_RS: Isključene stavke

en: Excluded Pages
sr_RS: Isključene srane

en: Export
sr_RS: Izvoz

en: Export Settings
sr_RS: Izvoz postavki

en: Facebook Object Type
sr_RS: Facebook Tip Objekta

en: Facebook Settings
sr_RS: Facebook podešavanja

en: Failed to notify %1$s about changes to your sitemap at %2$s, error code %3$s.
sr_RS: Неуспешно обавештавање %1$s о променама на вашој мапи сајта %2$s, код грешке %3$s.

en: Failed to notify %1$s about changes to your sitemap at %2$s, unable to access via wp_remote_get().
sr_RS: Неуспешно обавештавање %1$s о променама кна вашој мапи сајта %2$s, немогућност приступа путем wp_remote_get().

en: Failed to send to %s.
sr_RS: Неуспело слање %s.

en: Feature Manager
sr_RS: Menadžer podešavanja

en: Featured Image
sr_RS: Prikazana slika

en: File Editor
sr_RS: Glavni urednik Datoteka

en: First Attached Image
sr_RS: Prva priložena slika

en: First Available Image
sr_RS: Prva dostupna slika

en: First Image In Content
sr_RS: Prva slika u sadržaju

en: Food
sr_RS: Храна

en: Form submission error: verification check failed.
sr_RS: Грешка у предају формулара: неуспела провера верификације.

en: Frequencies
sr_RS: Učestalosti

en: Front Page Displays
sr_RS: Прикази предње стране

en: Game
sr_RS: Игра

en: General Settings
sr_RS: Opšta Podešavanja

en: Generate an RSS sitemap in addition to the regular XML Sitemap.
sr_RS: Генеришите RSS мапу сајта као додатак регуларној XML Сајт мапе.

en: Generate and validate your robots.txt file to guide search engines through your site.
sr_RS: Generišite i potvrdite svoj robots.txt fajl da vodite pretraživače kroz vaš sajt.

en: Get Started
sr_RS: Започните

en: Getting started? Read the Beginners Guide
sr_RS: Počinjete? Pročitajte vodič za korisnike

en: Government
sr_RS: Vlada

en: Help
sr_RS: Pomoć

en: Home Description
sr_RS: Početni opis

en: Home Image
sr_RS: Početna slika

en: Home Page Settings
sr_RS: Podešavanja početne strane

en: Home Title
sr_RS: Početni naslov

en: Home URL
sr_RS: URL naslovne

en: Identical rule exists: %s
sr_RS: Идентично правило постоји: %s

en: If checked, only posts that have videos in them will be displayed on the sitemap.
sr_RS: Уколико је штиклирано, само постови који имЈУ видео у себи ће бити приказани на мапи сајта.

en: Image
sr_RS: Slika

en: Image From Custom Field
sr_RS: Slika iz nasumičnog polja

en: Image SEO
sr_RS: SEO slike

en: Image Settings
sr_RS: Podešavanja slike

en: Import
sr_RS: Uvoz

en: Import SEO Data
sr_RS: Увези SEO податке

en: Import SEO Settings
sr_RS: Увоз СЕО подешавања

en: Import SEO data from:
sr_RS: Увези СЕО податке из:

en: Importer & Exporter
sr_RS: Uvoznik & Izvoznik

en: Include Author Archives in your sitemap.
sr_RS: Uključite Arhive Autora na Vašoj mapi sajta.

en: Include Author Pages
sr_RS: Uključite stranice Autora.

en: Include Date Archive Pages
sr_RS: Uključite stranice Arhiviranih Datuma.

en: Include Date Archives in your sitemap.
sr_RS: Uključite Arhive Datuma na Vašoj mapi sajta.

en: Insert time
sr_RS: Vreme insertovanja

en: Join Our Mailing List
sr_RS: Prijavite se na listu

en: Join our mailing list for tips, tricks, and WordPress secrets.
sr_RS: Pridružite se našoj mejl listi za finese, trikove i WordPress  tajne.

en: Keyword Settings
sr_RS: Podešavanja ključnih reči

en: Keywords (comma separated)
sr_RS: Ključne reči (razdvojene zarezom)

en: Landmark
sr_RS: Знаменитост

en: Last Modified
sr_RS: Poslednja modifikovane

en: Last modified date of the page.
sr_RS: Poslednji modifikovani datum stranice.

en: License Key is not set yet or invalid.
sr_RS: Још увек није подешен или је неважећи Лиценцни Кључ

en: Link articles to the Facebook page associated with your website.
sr_RS: Povežite članke sa Facebook stranom koja je povezana sa vašim sajtom.

en: Log Of Blocked Bots
sr_RS: Istorija blokiranih botova

en: Log and show recent requests from blocked bots.
sr_RS: Prijavi se i prikaži skorašnje zahteve od blokiranih botova.

en: MYSQL Version
sr_RS: MYSQL Verzija

en: Main Settings
sr_RS: Glavna podešavanja

en: Manage Licenses
sr_RS: Управљајте лиценцама

en: Manually set the %1$s of your %2$s.
sr_RS: Ручно подеси %1$s своје %2$s.

en: Maximum Posts Per Sitemap Page
sr_RS: Максимални број чланака по страници мапе сајта.

en: Media / Attachments
sr_RS: Медији / Прилози

en: Memory usage
sr_RS: Upotreba memorije

en: Method %s doesn't exist
sr_RS: Метода %s не постоји

en: Modify Rule
sr_RS: Измени правило

en: Monthly
sr_RS: Mesečni

en: Movie
sr_RS: Филм

en: Multisite
sr_RS: Višenamenski sajt

en: Musician
sr_RS: Музичар

en: NOFOLLOW this page/post
sr_RS: NOFOLLOW ову страницу/чланак

en: NOINDEX this page/post
sr_RS: NOINDEX ову страницу/чланак

en: No
sr_RS: Ne

en: No Schedule
sr_RS: Nema raspored

en: No duplicate meta tags found.
sr_RS: Nisu pronađeni duplicirani meta podaci.

en: No limit
sr_RS: Bez ograničenja

en: No requests yet.
sr_RS: Još nema zahteva.

en: Noindex Settings
sr_RS: Nema indeks podešavanja

en: Non Profit
sr_RS: Непрофитна организација

en: Not set
sr_RS: Nije podešeno

en: Note: If General Settings is checked, the
    								General Settings, the Feature Manager settings,
    								and the following currently active modules will
    								have their settings data exported:
sr_RS: Zabeleška: Ukoliko se štikliraju Opšta Podešavanja, Opšta Podešavanja, podešavanja Menadžera Podešavanja, i trenutno aktivni moduli će imati svoja podešavanja podataka izvezenim:

en: Nothing found for %request_words%
sr_RS: Ништа није пронађено за %request_words%

en: Notice:
sr_RS: Napomena:

en: Notify search engines based on the selected schedule, and also update static sitemap daily if in use. (this uses WP-Cron, so make sure this is working properly on your server as well)
sr_RS: Dnevno obaveštavajte pretraživače, i takođe dnevno ažurirajte statičku mapu sajta ukoliko je u upotrebi. (ovo koristi WP-Cron, s toga se pobrinite da ovo takođe ispravno radi na vašem serveru)

en: Object Type
sr_RS: Tip objekta

en: Off
sr_RS: Isključeno

en: On
sr_RS: Uključeno

en: Once Monthly
sr_RS: Jednom mesečno

en: Once Weekly
sr_RS: Jednom nedeljno

en: Operating System
sr_RS: Operativni Sistem

en: Optimize performance related to SEO and check your system status.
sr_RS: Prilagodite performansu povezanu sa SEO i proverite status sitema.

en: Options Reset.
sr_RS: Resetovanje opcija.

en: Organization
sr_RS: Organizacija

en: Override the canonical URLs for this post.
sr_RS: Premostite kanoničke URL za ovaj post.

en: PHP Allow URL fopen
sr_RS: PHP Dozvoli URL fopen

en: PHP Exif support
sr_RS: PHP Exif podrška

en: PHP IPTC support
sr_RS: PHP IPTC podrška

en: PHP Max Post Size
sr_RS: PHP Max veličina za učitavanje

en: PHP Max Script Execute Time
sr_RS: PHP Max veličina posta

en: PHP Max Upload Size
sr_RS: PHP Maksimalna veličina uvoženja

en: PHP Memory Limit
sr_RS: PHP Ograničenje memorije

en: PHP Version
sr_RS: PHP Verzija

en: PHP XML support
sr_RS: PHP XML podrška

en: Page Frequency
sr_RS: Frekventnost stranice

en: Page Priority
sr_RS: Prioritet stranice

en: Page URL
sr_RS: URL stranice

en: Part
sr_RS: Део

en: Path cannot be overridden: %s
sr_RS: Путања се не може заменити: %s

en: Performance
sr_RS: Performanse

en: Permalink Setting
sr_RS: Подешавање сталних веза

en: Person
sr_RS: Osoba

en: Places a link to your Sitemap.xml into your virtual Robots.txt file.
sr_RS: Ostavlja link do Vašeg Sitemap.xml  u Vašem virtualnom Robots.txt fajlu.

en: Please Note:
sr_RS: Imjate na umu:

en: Please provide absolute URLs (including http or https).
sr_RS: Наведите апсолутне URL-ове (укључујући http или https).

en: Please refer to the document for each tool for help in using these to debug your social meta.
sr_RS: Molimo vas da pogledate dokument za svaku alatku za pomoć prilikom korišćenja istih za debagovanje vaših društvenih meta podataka.

en: Please wait...
sr_RS: Molimo sačekajte...

en: Plugins
sr_RS: Модули

en: Politician
sr_RS: Политичар

en: Post
sr_RS: Postavi

en: Post Author Image
sr_RS: Postavite sliku autora

en: Post Data
sr_RS: Подаци чланка

en: Post Types
sr_RS: Tipovi posta

en: Potential conflict with unknown file %s.
sr_RS: Потенцијални конфликт са непознатом датотеком %s.

en: Press this button to have Facebook re-fetch and debug this page.
sr_RS: Pritisnite ovo dugme da ponovo dobijete Facebook i debagujete ovu stranu.

en: Preview Snippet
sr_RS: Pregledaj Snippet

en: Priorities
sr_RS: Prioriteti

en: Product
sr_RS: Производ

en: Profile
sr_RS: Профил

en: Public Figure
sr_RS: Јавна личност

en: Purchase one now
sr_RS: Купите један одмах

en: Quality guidelines for SEO titles and descriptions
sr_RS: Смернице за квалитет SEO наслова и описа.

en: Raise execution time
sr_RS: Povećaj vreme izvršenja

en: Raise memory limit
sr_RS: Povećaj ograničenje memorije

en: Reading Settings
sr_RS: Подешавања за читање

en: Redirect attachment pages to post parent.
sr_RS: Преусмери странице прилога на родитељски чланак.

en: Referer Blocklist
sr_RS: Lista blokiranih korisnika

en: Removed empty file %s.
sr_RS: Празне датотеке су уклоњене %s.

en: Rename Conflicting Files
sr_RS: Преименујте конфликтне датотеке

en: Renamed %1$s to %2$s.
sr_RS: Преименовано %1$s у %2$s.

en: Reset %s Settings to Defaults
sr_RS: Вратите %s подешавања на подразумевано

en: Reset ALL Settings to Defaults
sr_RS: Resetujte SVA podesašavanja na Podrazumevana

en: Reset Dismissed Notices
sr_RS: Resetujte odmačena obaveštenja

en: Reset Features
sr_RS: Resetujte podešavanja

en: Reset General Settings to Defaults
sr_RS: Resetujte Opšta podesašavanja na Podrazumevana

en: Restaurant
sr_RS: Restoran

en: Revisions
sr_RS: Revizija

en: Row %s not found; no rows were deleted.
sr_RS: Red %s nije pronađen; nijedan red nije izbrisan.

en: Rule
sr_RS: Правило

en: Rule cannot be overridden: %s
sr_RS: Правило се не може заменити: %s

en: Run Shortcodes In Description
sr_RS: Koristi premijum brojeve u opisu

en: Run Shortcodes In Title
sr_RS: Koristi premijum brojeve u naslovu

en: Run shortcodes that appear in social description meta tags.
sr_RS: Pokrenite premijum poruke koje se pojavljuju u meta tagovima društvenih opisa.

en: Run shortcodes that appear in social title meta tags.
sr_RS: Pokrenite premijum poruke koje se pojavljuju u meta tagovima društvenih naslova.

en: SEO Data Import
sr_RS: Увоз СЕО података

en: SEO Description
sr_RS: SEO Opis

en: SEO Keywords
sr_RS: SEO ključne reči

en: SEO News
sr_RS: SEO вести

en: SEO Settings
sr_RS: SEO подешавања

en: SEO Title
sr_RS: SEO Naslov

en: SEO for Categories, Tags and Custom Taxonomies
sr_RS: SEO за категорије, ознаке и прилагођене таксономије.

en: SFWD Debug Mail From Site %s.
sr_RS: SFWD Debug маил од сајта %s.

en: SQL Mode
sr_RS: SQL Mod

en: Save
sr_RS: Osim

en: Scan Header
sr_RS: Skeniraj Header

en: Scan Now
sr_RS: Skeniraj odmah

en: Scan Social Meta
sr_RS: Skenirajte društvene meta podatke

en: Scan your site for duplicate social meta tags.
sr_RS: Skenirajte svoj sajt za duple društvene meta tagove.

en: Schedule Updates
sr_RS: Raspored programa

en: School
sr_RS: Школа

en: Search Engine Visibility
sr_RS: Видљивост на веб претраживачима

en: Security Check - If you receive this in error, log out and back in to WordPress
sr_RS: Bezbednosna provera - ukoliko primite grešku, odlogujte se i vratite na WordPress

en: Select Individual
sr_RS: Izaberite pojedinačno.

en: Select OG:Image Source
sr_RS: Izaberi OG:Image izvor

en: Select the Open Graph type that best describes the content of this Page or Post.
sr_RS: Izaberite tip Otvorenog Grafikona koji najbolje opisuje sadržaj ove Strane ili Posta.

en: Select the Twitter Card type to use for this Page or Post, overriding the default setting.
sr_RS: Одаберите тип Twitter картице за употребу са овом страницом или чланком, замењујући подразумевана подешавања.

en: Select the default type of Twitter Card to display.
sr_RS: Одаберите подразумевани тип Твитер картице за приказ.

en: Select which Post Types appear in your sitemap.
sr_RS: Izaberite koji Tipovi Postova će se pojavljivati na vašoj mapi sajta.

en: Select which taxonomy archives appear in your sitemap
sr_RS: Izaberite koja arhiva taksonomije će se pojavljivati na Vašoj mapi sajta.

en: Sent to %s.
sr_RS: Na %s.

en: Set the default NOFOLLOW setting for each Post Type.
sr_RS: Podesi podrazumevano NOFOLLOW podešavanje za svaki Tip posta.

en: Set the default NOINDEX setting for each Post Type.
sr_RS: Podesi podrazumevano NOINDEX podešavanje za svaki Tip posta.

en: Set up Google Analytics
sr_RS: Подеси Google Analytics

en: Show Facebook Author on Articles
sr_RS: Prikažite Facebook autora na člancima

en: Show Facebook Publisher on Articles
sr_RS: Prikažite Facebook izdavača na člancima

en: Show Only Posts With Videos
sr_RS: Прикажи само постове са видеом

en: Show SEO News
sr_RS: Прикажи SEO вести

en: Show Twitter Author
sr_RS: Prikaži Twitter autora

en: Shows log of most recent requests from blocked bots. Note: this will not track any bots that were already blocked at the web server / .htaccess level.
sr_RS: Prikazuje istoriju najskorijih zahteva od blokiranih botova. Zabeleška: ovo neće uračunati bilo koje botove koji su već blokirani na internet serveru / .htaccess level.

en: Sign up today and receive a free copy of the e-book 5 SEO Tips for WordPress ($39 value).
sr_RS: Prijavite se danas i primite besplatnu kopiju e-knjige 5 SEO Tips for WordPress ($39 vrednost knjige).

en: Site Language
sr_RS: Језик веб места

en: Site Name
sr_RS: Ime sajta

en: Site Title
sr_RS: Наслов веб места

en: Site URL
sr_RS: URL sajta

en: Slug may not be empty!
sr_RS: Slag možda nije prazan!

en: Social Meta
sr_RS: Društveni Meta

en: Social Settings
sr_RS: Društvena podešavanja

en: Song
sr_RS: Песма

en: Sorry, something went wrong. Please try again
sr_RS: Жао нам је, процес није успео. Молимо покушајте поново

en: Sorry, you can't do that. Please choose a platform and then click Analyze or Convert.
sr_RS: Нажалост, то не можете да урадите. Молимо изаберите платформу и кликните на Анализирај или Конвертуј.

en: Specify Image Height
sr_RS: Odredite visinu slike

en: Specify Image Width
sr_RS: Odredite širinu slike

en: Specify Video Height
sr_RS: Odredi visinu videa.

en: Specify Video Width
sr_RS: Odredite širinu videa

en: Sports League
sr_RS: Sportski savez

en: Sports Team
sr_RS: Sportski tim

en: State Province
sr_RS: Država Provincija

en: Stop badly behaving bots from slowing down your website.
sr_RS: Zaustavite botove koji se loše ponašaju i koji usporavaju vaš sajt.

en: Submit
sr_RS: Predati

en: Submit an XML Sitemap to Google
sr_RS: Достави XML мапу сајта Гуглу.

en: Subscribe
sr_RS: Претплатите се

en: Summary
sr_RS: Sažetak

en: Summary Large Image
sr_RS: Sažetak velike slike

en: Support
sr_RS: Podrška

en: System Status
sr_RS: Status sitema

en: TV Show
sr_RS: Серија

en: Taxonomies
sr_RS: Taksonomije

en: Taxonomy Title Format:
sr_RS: Формат наслова таксономије:

en: The Home Description is the Open Graph description for your home page.
sr_RS: Opis početne strane je opis Otvorenog Grafikona vaše početne strane.

en: The Home Image is the Open Graph image for your home page.
sr_RS: Slika početne strane je slika Otvorenog Grafikona vaše početne strane.

en: The Home Title is the Open Graph title for your home page.
sr_RS: Naslov Početne strane je naslov Otvorenog Grafikona vaše početne strane.

en: The META description for this page. This will override any autogenerated descriptions.
sr_RS: META opis za ovu stranu. Ovo će premostiti bilo koje autogenerisane opise.

en: The Site Name is the name that is used to identify your website.
sr_RS: Ime Sajta je ime koje se koristi da identifikuje vaš sajt.

en: The following macros are supported:
sr_RS: Podržani su sledeći makroi:

en: The frequency of the page.
sr_RS: Učestalost stranice.

en: The name of a custom field
sr_RS: Име прилагођеног поља

en: The original URL path, like "/url-that-does-not-exist/"
sr_RS: Оригинална URL путања, као "/url-that-does-not-exist/"

en: The original archive title, e.g. "Steve" or "John Smith"
sr_RS: Оригинални наслов архиве, нпр. "Steve" или "John Smith"

en: The original title of the %s
sr_RS: Оригинални наслов од %s

en: The plugin All-In-One-SEO has been detected. Do you want to %1$simport its settings%2$s?
sr_RS: Детектован је додатак All-In-One-SEO. Да ли желите да %1$sувезете његова подешавања %2$s?

en: The priority of the page.
sr_RS: Prioritet.

en: The title of the %2$s taxonomy that is associated to this %3$s
sr_RS: Наслов %2$s таксономије који је повезан са %3$s

en: Themes
sr_RS: Теме

en: There are no other modules currently loaded!
sr_RS: Trenutno nema drugih učitanih modula!

en: There is a new version of %1$s available. Go to <a href='%2$s'>the plugins page</a> for details.
sr_RS: Постоји нова доступна верзија %1$s. Иди на <a href='%2$s'>страницу додатка</a> за више детаља.

en: This Open Graph meta allows you to add a general section name that best describes this content.
sr_RS: Ovaj meta Otvorenog Grafikona vam omogućava da dodate ime opšteg odeljka koje najbolje opisuje ovaj sadržaj.

en: This Open Graph meta allows you to add a list of keywords that best describe this content.
sr_RS: Ovaj meta Otvorenog Grafikona vam omogućava da dodate listu ključnih reči koje najbolje opisuju sadržaj.

en: This controls the format of the title tag for your Homepage.
sr_RS: Ово контролише облик ознаке наслова ваше почетне стране.

en: This displays an SEO News widget on the dashboard.
sr_RS: Ово приказује SEO виџет за вести на контролној табли.

en: This enables support for IP Anonymization in Google Analytics.
sr_RS: Ovo omogućava podršku za IP anonimnost u Google Analytics.

en: This enables support for the Display Advertiser Features in Google Analytics.
sr_RS: Ovo omogućava podršku za Display Advertiser Features u Google Analytics.

en: This enables support for the Enhanced Ecommerce in Google Analytics.
sr_RS: Ovo omogućava podršku za Enhanced Ecommerce u Google Analytics.

en: This enables support for the Enhanced Link Attribution in Google Analytics.
sr_RS: Ovo omogućava podršku za Enhanced Link Attribution u Google Analytics.

en: This is the Open Graph description of this Page or Post.
sr_RS: Ovo je opis Otvorenog Grafikona Strane ili Posta.

en: This is the Open Graph title of this Page or Post.
sr_RS: Ovo je naslov Otvorenog Grafikona Strane ili Posta.

en: This is the list of disallowed referers used for blocking bad bots.
sr_RS: Ovo je lista nedozvoljenih korisnika koja se koristi za blokiranje loših botova.

en: This is the list of disallowed user agents used for blocking bad bots.
sr_RS: Ovo je lista nedozvoljenih korisničkih agenata za blokiranje loših botova.

en: This lets you select which screens display the SEO Title, SEO Keywords and SEO Description columns.
sr_RS: Ovo vam omogućava da izaberete koji ekran prikazuje SEO naslov, SEO ključne reči, i SEO kolone opisa.

en: This option allows you to toggle the use of Meta Keywords throughout the whole of the site.
sr_RS: Ova opcija vam omogućava da isključi korišćenje Meta Ključnih reči na celom sajtu.

en: This option lets you choose which image will be displayed by default for the Open Graph image. You may override this on individual posts.
sr_RS: Ova opcija vam omogućava da izaberete koja slika će biti prikazana kao podrazumevana za sliku Otvorenog Grafikona. Možete zanemariti ovo kod individualnih postova.

en: This option lets you fall back to the default image if no image could be found above.
sr_RS: Ova opcija vam omogućava da se vratite nazad na podrazumevanu sliku ukoliko iznad ne može biti pronaći nijedna slika.

en: This option lets you select the Open Graph image that will be used for this Page or Post, overriding the default settings.
sr_RS: Ova opcija vam omogućava da izaberete sliku Otvorenog grafikona koja će biti korišćena za ovu stranu ili post, za premošćivanje podrazumevanih podešavanja.

en: This option lets you set a default height for your images, where unspecified.
sr_RS: Ova opcija vam omogućava da podesite podrazumevanu visinu za svoje slike, gde nije određeno.

en: This option lets you set a default width for your images, where unspecified.
sr_RS: Ova opcija vam omogućava da podesite podrazumevanu širinu za svoje slike, gde nije određeno.

en: This option lets you specify a link to the Open Graph video used on this Page or Post.
sr_RS: Ova opcija vam omogućava da odredite link koji će biti korišćen kao video Otvorenog grafikona za stranu ili post:

en: This option lets you upload an image to use as the Open Graph image for this Page or Post.
sr_RS: Ova opcija vam omogućava da postavite sliku kako biste je iskoristili kao sliku Otvorenog grafikona za ovu stranu ili post.

en: This option lets you upload an image to use as the Twitter image for this Page or Post.
sr_RS: Ова опција вам омогућава да отпремите слику коју ћете користити као Твитер слику за ову страну или чланак.

en: This option sets a default image that can be used for the Open Graph image. You can upload an image, select an image from your Media Library or paste the URL of an image here.
sr_RS: Ova opcija podešava podrazumevanu sliku koja može biti korišćena kao slika Otvorenog Grafikona. Možete uvesti sliku, izabrati sliku iz vaše Medijske Biblioteke ili ovde nalepiti URL slike.

en: This option will auto generate your meta descriptions from your post content instead of your post excerpt. This is useful if you want to use your content for your autogenerated meta descriptions instead of the excerpt. WooCommerce users should read the documentation regarding this setting.
sr_RS: Ова опција ће ауто генерисати ваше мета описе од садржаја ваших чланака уместо извода чланка. Ово је корисни ако желите да користите ваш садржај за ваш аутогенерисане мета описе уместо извода. WooCommerce корисници би требало да прочитају документацију везано за ово подешавање.

en: This setting allows you to raise your PHP execution time to a reasonable value.
sr_RS: Ovo podešavanje vam omogućava da povećate PHP vreme izvršenja do razumne količine.

en: This setting allows you to raise your PHP memory limit to a reasonable value. Note: WordPress core and other WordPress plugins may also change the value of the memory limit.
sr_RS: Ovo podešavanje vam omogućava da povećate ograničenje PHP memorije do razumne vrednosti. Zabeleška: WordPress jezgro i drugi WordPress pluginovi možda takođe promene vrednost ograničenja memorije.

en: This string gets appended/prepended to titles of paged index pages (like home or archive pages).
sr_RS: Ovaj nize se prikači/doda na početak naslova označenih strana (kao početna ili arhivirajuća strana).

en: This will be the Meta Description for your homepage. This is independent of any other option. The default is no Meta Description at all if this is not set.
sr_RS: Ovo će biti Meta Opis vaše početne strane. Ovo je nezavisno od bilo koje druge opcije. Podrazumevano je bez Meta Opisa u početku ukoliko nije drugačije podešeno.

en: This will be the license key received when the product was purchased. This is used for automatic upgrades.
sr_RS: Ово ће бити кључ лиценце који је примљен када је производ купљен. Ово се користи за аутоматска ажурирања.

en: Tips for good on-page SEO
sr_RS: Савети за добар SEO на страници.

en: Title
sr_RS: Naslov

en: Title Settings
sr_RS: Podešavanja naslova

en: Track Blocked Bots
sr_RS: Prati blokirane botove

en: Track Elements Visibility:
sr_RS: Прати видљивост елемената:

en: Track Events:
sr_RS: Прати догађаје:

en: Track Facebook and Twitter:
sr_RS: Прати Фејсбук и Твитер:

en: Track Media Query:
sr_RS: Прати упит садржаја:

en: Track Outbound Forms:
sr_RS: Пратите одлазне образце:

en: Track Page Scrolling:
sr_RS: Прати померање странице:

en: Track Page Visibility:
sr_RS: Прати видљивост стране:

en: Translate
sr_RS: Преведи

en: Twitter Card Type
sr_RS: Tip Twitter kartice

en: Twitter Domain
sr_RS: Twitter domen

en: Twitter Settings
sr_RS: Twitter podešavanja

en: Twitter Site
sr_RS: Twitter sajt

en: UPGRADE TO PRO VERSION
sr_RS: Da PRO VERZIJA

en: URL to the page. This field accepts relative URLs or absolute URLs with the protocol specified.
sr_RS: УРЛ до странице. Ово поље прихвата релативне УРЛ-ове или апсолутне УРЛ-ове са наведеним протоколом.

en: Unable to delete file
sr_RS: Датотека не може бити обрисана.

en: Unable to read file
sr_RS: Датотека не може бити прочитана

en: Unauthorized access; try reloading the page.
sr_RS: Neovlašćeni pristup; pokušajte sa ponovnim učitavanjem ove stranice.

en: University
sr_RS: Универзитет

en: Update .htaccess
sr_RS: Ažuriraj .htaccess

en: Update Features
sr_RS: Ažurirajte podešavanja

en: Update Options
sr_RS: Ažuriraj opcije

en: Update Sitemap
sr_RS: Ажурирајте Мапу Сајта

en: Upgrade
sr_RS: Надогради

en: Upgrade to Pro
sr_RS: Ажурирај на Pro

en: Upload Image
sr_RS: Отпреми слику

en: Use AIOSEO Title and Description
sr_RS: Koristi AIOSEO Naslov i Opis

en: Use Categories In Article Tags
sr_RS: Koristi kategorije u u tagovima članaka

en: Use Content For Autogenerated OG Descriptions
sr_RS: Користите садржај ѕа аутогенерисане OG описе

en: Use Custom Blocklists
sr_RS: Користите подешене блоклисте

en: Use Custom Field For Image
sr_RS: Iskoristite nasumično polje za sliku

en: Use Keywords In Article Tags
sr_RS: Koristi ključne reči u tagovima članaka

en: Use Post Tags In Article Tags
sr_RS: Koristi tagove posta u tagovima članaka

en: Use Schema.org Markup
sr_RS: Koristi Schema.org obeleživač

en: Use Static Front Page Instead
sr_RS: Koristite statičku prvu stranu umesto

en: Use keywords in generated article tags.
sr_RS: Koristite ključne reči u generisanim tagovima članaka.

en: Use output buffering to ensure that the title gets rewritten. Enable this option if you run into issues with the title tag being set by your theme or another plugin.
sr_RS: Koristite output bafering da osigurate da su naslovi prepisani. Omogućite ovu opciju ukoliko naiđete na probleme sa tagom naslova koji određen od strane teme ili drugog plugina.

en: Use post tags in generated article tags.
sr_RS: Koristite tagove postova u generisanim tagovima članaka.

en: Use the drop down below to choose which plugin or theme you wish to import SEO data from.
sr_RS: Користите падајући мени да изеберете додатак или тему из које желите да увезете СЕО податке.

en: Use the rule builder below to add/delete rules.
sr_RS: Користите градитељ за правила испод за додавање / брисање правила.

en: Use the system default
sr_RS: Koristi podrazumevana podešavanja sistema

en: Use this option to enable tracking of multiple or additional domains.
sr_RS: Koristite ovu opciju da omogućite praćenje više ili dodatnih domena.

en: Use wp_title to get the title used by the theme; this is disabled by default. If you use this option, set your title formats appropriately, as your theme might try to do its own title SEO as well.
sr_RS: Koristite wp_title da iskoristite naslov po temi; ovo je iključeno u podrazumevanim podešavanjima. Ukoliko koristite ovu opciju, podesite formate naslova u skaldu sa time, jer vaša tema možda pokuša da uradi sopstveni SEO naslov takođe.

en: User Agent
sr_RS: Korisnički agent.

en: User Agent Blocklist
sr_RS: LIsta blokiranih korisničkih agenata

en: User Agent cannot be empty
sr_RS: Кориснички агент не може бити празан

en: Video SEO Module
sr_RS: Видео SEO модул

en: Video Sitemap
sr_RS: Video mapa sajta

en: View the Changelog
sr_RS: Pogledajte Changelog

en: Warning: dynamic sitemap generation must have permalinks enabled.
sr_RS: Упозорење: динамично генерисање мапе сајта мора имати омогућене сталне везе.

en: Watch video tutorials
sr_RS: Pogledajte video tutorijale

en: We have complete documentation on every setting and feature
sr_RS: Имамо комплетну документацију за свако подешавање и одлику.

en: Webmaster Verification
sr_RS: Webmaster verifikacija

en: Weekly
sr_RS: Nedeljni

en: What Does This Mean?
sr_RS: Šta to znači?

en: What you enter here will be copied verbatim to the header of all Pages. You can enter whatever additional headers you want here, even references to stylesheets.
sr_RS: Ono što unesete ovde će biti doslovno iskopirano na heder svih strana. Ovde možete uneti koje god dodatne hedere želite, čak i reference za stylesheets.

en: What you enter here will be copied verbatim to the header of all Posts. You can enter whatever additional headers you want here, even references to stylesheets.
sr_RS: Ono što unesete ovde će biti doslovno kopirano na heder svih Postova. Ovde možete uneti bilo koje dodatne hedere koje želite, čak i reference za stylesheets.

en: What you enter here will be copied verbatim to the header of the front page if you have set a static page in Settings, Reading, Front Page Displays. You can enter whatever additional headers you want here, even references to stylesheets. This will fall back to using Additional Page Headers if you have them set and nothing is entered here.
sr_RS: Ono što unesete ovde će biti doslovno iskopirano na heder prve strane ako ste podesili statičku stranu u Podešavanjima, Čitanje, Prikazi prve strane. Ovde možete uneti koje god dodatne hedere želite, čak i reference za stylesheets. Ovo će se vratiti na korišćenje Dodatnih hedera strane ukoliko ste ih podesili a ovde ništa nije unešeno.

en: What you enter here will be copied verbatim to the header of the home page if you have Front page displays your latest posts selected in Settings, Reading.  It will also be copied verbatim to the header on the Posts page if you have one set in Settings, Reading. You can enter whatever additional headers you want here, even references to stylesheets.
sr_RS: Ono što unesete ovde će biti doslovno iskopirano na heder prve strane ukoliko prva strana prikazuje vaše najnovije postove odabrane u Podešavanjima, Čitanje. Takođe će biti doslovno iskopirano na heder strane za postove ukoliko je podešeno u Podešavanjima, Čitanje. Ovde možete uneti koje god dodatne hedere želite, čak i reference za stylesheets.

en: What&#8217;s New
sr_RS: Шта је ново

en: Wild-card path cannot be overridden: %s
sr_RS: Wild-card путања не може се заменити: %s

en: WordPress DB Version
sr_RS: WordPress DB Verzija

en: WordPress Version
sr_RS: WordPress Verzija

en: XML Sitemap
sr_RS: XML Mapa sajta

en: XML Sitemaps
sr_RS: XML mape sajta

en: Yes
sr_RS: Da

en: You may change this by activating or deactivating
    						modules in the Feature Manager.
sr_RS: Možete promeniti ovo aktiviranjem ili deaktiviranjem modula u Menadžera Podešavanja.

en: You may choose to export settings from active modules, and content from post data.
sr_RS: Можете изабрати да извезете подешавања из укљученог модула, и садржаја из постављених чланака.

en: You must <a href="%s">enter a valid License Key</a> for it to work.
sr_RS: Морате <a href="%s">унети исправан Кључ лиценце</a> да би рад почео.

en: Your license has expired. Please %1$s click here %2$s to purchase a new one.
sr_RS: Ваша лиценца је истекла. Молим вас %1$s притисните овде %2$s да купите нову.

en: Your site description
sr_RS: Опис вашег сајта

en: Your site title
sr_RS: Наслов вашег сајта

en: archive pages
sr_RS: arhiviraj strane

en: author pages
sr_RS: autorizuj strane

en: dynamic
sr_RS: динамична

en: follow
sr_RS: pratiti

en: frequency
sr_RS: Frekvencija

en: homepage
sr_RS: Početna

en: posts
sr_RS: postovi

en: priority
sr_RS: prioritet.

en: static
sr_RS: статична

en: taxonomies
sr_RS: taksonomije
